Birbirinden Güzel Yılbaşı İçin Süs Çalışmaları

 

 

0

 

Birbirinden Güzel Yılbaşı İçin Süs Çalışmaları

Birbirinden farklı ve güzel süsleme çalışmalarını bu başlık altında sizlere paylaştım. Yapılışlarını gösteren resimlerinde aralarında bulunduğu bu güzel yılbaşı süsleme çalışmalarını evinizde eğlenerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları seviyorsanız bu yazımda paylaştığım çalışmalar tam size göre… evinizde çocuklarınızla veya tek başınıza eğlenerek yapabileceğiniz bu güzel çalışmalar ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Yeni yıla hazırlayabilir ve evinize gelen misafirlerinizi yada arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz. Yılbaşında birçok insan farklı süsleme çalışmaları yapmak ister. Birbirinden güzel yılbaşı için süs çalışmaları ile farklı süsleme çalışma fikirleriniz artacak.

 

 

Genelde klasikleşmiş yılbaşı ağacı için değişik süsler yapmak isteyenler içinde güzel örnekler paylaştım. Yapımı oldukça kolay olan bu süsleme çalışmalarını kolay bulunabilir malzemeler ile yapabiliyorsunuz. Kola şişesi ile yılbaşı ağacı yapılışı, kağıttan yılbaşı ağacı yapmak gibi daha birçok pratik çalışmayı da bu yazımda paylaşacağım örneklerde görebilirsiniz. Kimi çalışmanın resimli anlatımı olduğu gibi, kimisinin ise sadece örneği verilmiş. Ancak siz evinizde iyi bir süsleme yapımcısı iseniz yapılan örnek çalışmaları nasıl yapıldıklarını çözebilir ve evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Farklı yılbaşı çalışmalarını karşınıza getirdim. Umarım içinde beğendiğiniz çalışmalar çıkmıştır. Beğendiyseniz veya bu örneklerden birisini yapabildiyseniz bize yorum yazmayı unutmayın. Kolay gelsin.

source : http://www.prosto.cool/node/138

 

 

Daha önce paylaştığımız Kola Şişesinden Penguen Süs Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir