Böğürtlen Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım

 

 

1

 

Böğürtlen Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım

Bu yazımızda da sizlere farklı bir örgü modeli olan böğürtlen örgü modelini tanıtacağız. Videolu anlatımı sayesinde sizlerde evinizde kolaylıkla böğürtlenli örgü modelini yapabileceksiniz. Böğürtlenli örgü modeli nasıl yapılır? böğürtlen örgü modeli nedir? böğürtlen örgü modelinin yapılışı gibi aklınızdaki sorulara da cevap bulmuş olacaksınız.

Anlatımlı böğürtlen örgü modeli ile ilgili hemen altta videolar da yer alıyor. Onları da incelemenizi isterim. Resimli örneklerin yanı sıra yine bulduğum anlatıma sahip eğitici videoları sitemizde paylaşmaya devam edeceğim.

 

 

Sizde böğürtlen örgü örnekleri arıyorsanız sitemizdeki arama kutusundan diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan örgü modelleri ve çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilir ve keyifle yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Pirinç Örgü Tekniği Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Asiye dedi ki:

    bilgi için teşekkür ederim çok yararlı oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir