BOL TİŞÖRT DEĞERLENDİRME


Bol tişört değerlendirme çalışması ile yine karşınızdayım. Bu güzel kendin yap çalışmasında evinizde bol tişörtler veya kıyafetler varsa onları daha değişik elbiselere dönüştürme anlatılmış. Sizde evinizde bu güzel ve farklı çalışmayı deneyebilirsiniz.

Kolay değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazlaca paylaştığımız şu günlerde sizde kendinize yada sevdiklerinize değerlendirme veya dönüştürme çalışmaları yaparak mutlu olabilirsiniz. Bol tişörtü alttaki gibi katlayıp kestikten sonra harika kıyafetlere veya elbiselere dönüştürebilirsiniz.

Kolay yapılan değerlendirme çalışmaları sayesinde elbise veya kıyafetleri daha değişik eşyalara dönüştürebilirsiniz. Kollarını ve üst kısmını kestikten sonra etek olarak kullanabilir veya farklı elbise modeline dönüştürebilirsiniz. Anlatım aşağıda yer alıyor, benzerleri ise yazımızın altında karşınıza çıkacaktır.

source : pinterest

bol-tisort-degerlendirme

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*