BOL TİŞÖRT DEĞERLENDİRME

 

 

0

 

Bol tişört değerlendirme çalışması ile yine karşınızdayım. Bu güzel kendin yap çalışmasında evinizde bol tişörtler veya kıyafetler varsa onları daha değişik elbiselere dönüştürme anlatılmış. Sizde evinizde bu güzel ve farklı çalışmayı deneyebilirsiniz.

Kolay değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazlaca paylaştığımız şu günlerde sizde kendinize yada sevdiklerinize değerlendirme veya dönüştürme çalışmaları yaparak mutlu olabilirsiniz. Bol tişörtü alttaki gibi katlayıp kestikten sonra harika kıyafetlere veya elbiselere dönüştürebilirsiniz.

 

 

Kolay yapılan değerlendirme çalışmaları sayesinde elbise veya kıyafetleri daha değişik eşyalara dönüştürebilirsiniz. Kollarını ve üst kısmını kestikten sonra etek olarak kullanabilir veya farklı elbise modeline dönüştürebilirsiniz. Anlatım aşağıda yer alıyor, benzerleri ise yazımızın altında karşınıza çıkacaktır.

source : pinterest

bol-tisort-degerlendirme

 

Daha önce paylaştığımız AYAKKABI KUTUSUNDAN OYUNCAK ARABA GARAJI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir