BONBON ŞEKERİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPMAK

 

Nako örgü modeli olarak bu yazımda sizlere bonbon şekeri örgü örneğinin yapılışını gösteren güzel bir anlatımlı video paylaştım. Sizde evde bonbon şekeri örgü örneği yapmak istiyorsanız, anlatımlı çalışmayı izleyerek nasıl yapıldığını kısa sürede çözebilirsiniz.

Örnek bir resimde paylaştığım yazımda anlatımlı videoyu takip etmeniz yeterli olacaktır. Türkçe anlatımlı değil, ancak izleyerek adımları uygulayabilir ve sizde nako örgü modeli bonbon şekeri örneği yapmayı öğrenebilirsiniz.

Benzer çalışmaları örgü işleri kategorisinde sürekli olarak paylaştım. Onları da mutlaka inceleyebilirsiniz. Hatta bu yazımın altında da karşınıza örgü işleri olarak birçok örgü örneğinin anlatımlı resimlerini ve videolarını bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde nako örgü örneği bonbon şekeri örneği yapmak için anlatımlı video ve örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

nako-orgu-bonbon-sekeri-videolu-anlatim

source : pinterest.com

Daha önce paylaştığımız MİNYATÜR HASIR SEPET NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*