BONCUK İŞİ GÜL RESMİ


boncuk-isi-gul-564x415

Boncuk süsleme gül resmi

Etamin işlerinde de kullanabileceğiniz güzel bir gül resmi. Hatta çocuklara boyama veya gül resmi çizme çalışması olarak da kullanabileceğiniz bir örnek. İşinize her türlü yarayacağını düşündüğüm bir gül örneği olup, boncuk süsleme işlerinde de kullanabileceğinizi ifade etmeliyim.

Etamin yastık süsleme veya gül resmi boncuk süsleme çalışması olarak değerlendirip kullanabileceğiniz güzel bir örnek. Çocuklar için kolay çizim örneği şeklinde de yazıcıdan çıktı alıp kullanabilirsiniz.

Bu tür örnekleri daha önce de sitemizde yer vermiştik hanımlar. İşinize yarayacak birçok örnek yer alıyor. Kolay resim çizimleri veya çocuklar için kolay gül resmi çizme örneklerine de ulaşabilirsiniz.


boncuk-isi-gul

Etamin gül örneği olarak kullanacağınız çalışmayı motif amaçlı da örgülerinizde kullanabilirsiniz. Bununla ilgili ders niteliği taşıyan çalışmalara sitemizden ulaşabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını kavradıktan sonra hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Bunu eşinize de önerin. Çünkü çıktı alıp, çivi ile duvara dekoratif tablo yapımında da kullanabileceklerini düşünüyorum. Hatta bir kaç arkadaşıma önerdim. Beğendiler bu fikri ve yapmaya karar verdiler. Sizde önerin derim.

Bu tür örnek çalışmalar her zaman işimize yarayacaktır. Süs amaçlı veya dekoratif tablo yapımında yada değişik fikirlerde yapabileceğimizi söyleyebilirim. Kolay gelsin arkadaşlar.

kaynak : http://www.glittermotifs.nl/a-12107668/bloemen-en-planten/roos/

KABARTMA MOTİFLİ ÖRGÜ MODELİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*