BONCUK İŞİ KÜPE VE KOLYE MODELLERİ

1x1.trans
Boncuk-İsi-Takı-Tasarımı

Boncuk işi ile yapılmış küpe ve kolyeler

Sizlere daha çok örgü ve el işleri konusunda modeller sunuyorum. Bugün biraz daha farklı olarak el yapımı takı tasarımlarından örnekler sunmak istiyorum.

Sizlere internet üzerinden bulduğum ve beğendim takı modellerini göstermek istiyorum. Boncuk işi ile yapılmış olan takılar bayanlar tarafından çok seviliyor. Birçok bayan evinde boncuk işi ile takılar yapıyor. Bu takıları bazen kendisi için yapsa da bu takılardan iyi bir gelir elde edilmesi mümkün.

takı-tasarımı4

Farklı modellerde yapacağınız boncuk işi takıları çeşitlendirerek bu takıları isterseniz çevrenizdeki kişilere isterseniz de internet üzerinden tanıtarak isteyen kişilere satabilirsiniz. Tabi takıları hem iyi bir şekilde tasarlayıp yapmanız hem de farklı modellere yer vermeniz gerek.

Bugün sizlere boncuk işi ile yapılmış küpe ve kolye modelleri göstermek istiyorum. Renk olarak istenilen renklerdeki boncukları bir araya getirerek harika tasarımları ortaya çıkartabilirsiniz.


takı-tasarımı1

Burada size gösterdiğim küpe ve kolye modellerinde birbirine uyumlu modelleri seçmeye çalıştım. Bu sayede bu modeller ile güzel bir kolye küpe takımı yapabilirsiniz.

takı-tasarımı2

Boncuk işi ile takı tasarımı oldukça basit bir iştir. Ama öğrenmesi biraz zaman alır. İnternet üzerinden veya halk eğitim merkezlerinde yer alan kurslara giderek boncuk işi ile takı tasarımı yapmayı öğrenebilirsiniz.

Küçük ve basit modellerle başlayarak ilerleyen günlerde tasarımlarınızı çeşitlendirip daha fazla modeli ortaya çıkartabilirsiniz.

takı-tasarımı3

kaynak: pinterest.com

ÖRGÜ BARDAK ISITICISI YAPIMI başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*