Boncuklardan Çiçek Yapımı

 

 

0

 

Boncuklardan Çiçek Nasıl Yapılır

Boncuklardan çiçek yapılışı ile ilgili örnek çalışmalar paylaşacağımız bu yazımızda sizlere ilerleyen günlerde yine boncuktan yapılmış çiçekler paylaşmaya devam edeceğiz. Evde boncuktan çiçek yapmak gibi değişik çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı boncuk çiçek çalışmalarını ilk gördüğümde çok hoşuma gitti. Sizde öğrenerek çok güzel boncuklu çiçek çalışmaları yapabilirsiniz.

Anlatımlı boncuklu çiçek çalışmaları yaparak sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde boncuktan çiçek nasıl yapılır diyorsanız hemen altta anlatımlı video da paylaştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı boncuk çiçek çalışmaları sayesinde sizde evinize dekoratif güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

 

fleurs fabriqués à partir de perles – flowers made from beads – Blumen aus Perlen – blomster lavet af perler – flores feitos a partir de grânulos – fiori a base di perle

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Sabun Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir