Boncuklu Bileklik Yapılışı Resimli Anlatım


Boncuklu Bileklik Yapılışı Resimli Anlatım

Bu yazımızda sizlere boncuktan yapılan bileklik yapılışını paylaşıyoruz. Sizde kolay yapımı sayesinde kendinize veya sevdiklerinize boncuklu bilezikler yapabilirsiniz. Evde kolay boncuklu bileklik yapmak için diğer paylaştığımız çalışmalar da aklıma geldi.

Onlar da yine böyle kolay yapılıyor ve kısa sürede tamamlanıyor. Onlar da hemen yazının altından karşınıza çıkabilir. İnceleyerek sizde farklı bileklik modeli yapmayı öğrenebilirsiniz.

Bu güzel çalışma da detaylar verilmiş. Malzemeleri temin ettikten sonra yapımına başlayabilir ve arkadaş bileklik modeli olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye edebilir veya satarak para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

boncuklu-bileklik-nasil-yapilir

Armbänder aus Perlen – bracelets made from beads – bracelets fabriqués à partir de perles – armbånd lavet af perler – Pulseiras feitas de miçangas – Bracciali a base di perle

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*