Boncuklu Bileklik Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Boncuklu Bileklik Yapılışı Resimli Anlatım

Bu yazımızda sizlere boncuktan yapılan bileklik yapılışını paylaşıyoruz. Sizde kolay yapımı sayesinde kendinize veya sevdiklerinize boncuklu bilezikler yapabilirsiniz. Evde kolay boncuklu bileklik yapmak için diğer paylaştığımız çalışmalar da aklıma geldi.

Onlar da yine böyle kolay yapılıyor ve kısa sürede tamamlanıyor. Onlar da hemen yazının altından karşınıza çıkabilir. İnceleyerek sizde farklı bileklik modeli yapmayı öğrenebilirsiniz.

Bu güzel çalışma da detaylar verilmiş. Malzemeleri temin ettikten sonra yapımına başlayabilir ve arkadaş bileklik modeli olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye edebilir veya satarak para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

boncuklu-bileklik-nasil-yapilir

Armbänder aus Perlen – bracelets made from beads – bracelets fabriqués à partir de perles – armbånd lavet af perler – Pulseiras feitas de miçangas – Bracciali a base di perle

 

Daha önce paylaştığımız Vazo Renklendirme Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir