Boncuklu Bileklik Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Boncuklu Bileklik Yapımı Resimli Anlatım

Bir başka boncuklu bileklik yapımı konusunda yine beraberiz. Bu yazımızda da sizlere yine nette gezinirken karşılaştığımız çok güzel bir bileklik yapılışını paylaşıyoruz. Evde kolay boncuklu bileklik yapmak için önceki paylaşımlarda olduğu gibi bu güzel çalışmanın da detaylı anlatımı resimlerde gözüküyor.

Adım adım sizde takibini yaparak elinizdeki malzemelerle dahi çok güzel bileklik modelleri yapabilirsiniz. Yeni bileklik modeli yapımıyla alakalı sitemizde oldukça fazla takı tasarım eğitimi ve öğretici videosu bulunuyor.

Hemen yazının altından zaten karşınıza çıkacaklar. Onları da incelemenizi ve nasıl yapıldıklarını öğrenmenizi tavsiye ederim. Boncuktan bileklik yapmak veya benzeri takı çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

boncuklu-bileklik-yapimi

Bau des Perlenarmband – construction of the bead bracelet – construction du bracelet de talon – costruzione del braccialetto di perline – construção do talão pulseira – konstruktion af perle armbånd

 

Daha önce paylaştığımız Boncuklu Bileklik Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir