Boncuklu Bileklik Yapımı Resimli Anlatım


boncuklu-bileklik-yapimi-679x415

Boncuklu Bileklik Yapımı Resimli Anlatım

Bir başka boncuklu bileklik yapımı konusunda yine beraberiz. Bu yazımızda da sizlere yine nette gezinirken karşılaştığımız çok güzel bir bileklik yapılışını paylaşıyoruz. Evde kolay boncuklu bileklik yapmak için önceki paylaşımlarda olduğu gibi bu güzel çalışmanın da detaylı anlatımı resimlerde gözüküyor.

Adım adım sizde takibini yaparak elinizdeki malzemelerle dahi çok güzel bileklik modelleri yapabilirsiniz. Yeni bileklik modeli yapımıyla alakalı sitemizde oldukça fazla takı tasarım eğitimi ve öğretici videosu bulunuyor.

Hemen yazının altından zaten karşınıza çıkacaklar. Onları da incelemenizi ve nasıl yapıldıklarını öğrenmenizi tavsiye ederim. Boncuktan bileklik yapmak veya benzeri takı çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Kolay gelsin.


boncuklu-bileklik-yapimi

Bau des Perlenarmband – construction of the bead bracelet – construction du bracelet de talon – costruzione del braccialetto di perline – construção do talão pulseira – konstruktion af perle armbånd

Boncuklu Bileklik Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*