Boncuklu Dantelli Örgü Patik Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere boncuklu dantelli örgü patik yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde fikir sahibi olabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapmayı seviyorsanız veya değişik örgü patik modeli yapmak için örnek çalışmalar arıyorsanız sitemizde birçok çalışmanın detaylı anlatımını bulabilirsiniz.

Patik bölümünde birçok resimli anlatım ve videolu anlatımlar bulunuyor. Boncuklu örgü patik modeli yapmak için daha önce benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma da dantel patik modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım bulunuyor.

Örneğini çıkarabileceğiniz gibi tamamlanmış halini de görebiliyorsunuz. Evde kolay yapılan patik çalışmalarını her zaman sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde boncuklu dantelli örgü patik yapmak için örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

boncuklu-dantelli-orgu-patik-yapmak

source : http://postila.ru/VALENTINA_CERGUTSA/vyajem-detyam

 

Daha önce paylaştığımız Mavi Erkek Patik Modeli Yapmak Örnekli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir