Boncuklu Dantelli Örgü Patik Yapmak


Bu yazımda sizlere boncuklu dantelli örgü patik yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde fikir sahibi olabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapmayı seviyorsanız veya değişik örgü patik modeli yapmak için örnek çalışmalar arıyorsanız sitemizde birçok çalışmanın detaylı anlatımını bulabilirsiniz.

Patik bölümünde birçok resimli anlatım ve videolu anlatımlar bulunuyor. Boncuklu örgü patik modeli yapmak için daha önce benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma da dantel patik modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım bulunuyor.

Örneğini çıkarabileceğiniz gibi tamamlanmış halini de görebiliyorsunuz. Evde kolay yapılan patik çalışmalarını her zaman sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde boncuklu dantelli örgü patik yapmak için örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

boncuklu-dantelli-orgu-patik-yapmak

source : http://postila.ru/VALENTINA_CERGUTSA/vyajem-detyam

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*