BONCUKLU EL ÇANTASI YAPMAK

 

 

0

 

Boncuklu el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımdan yararlanarak kendin yap çalışmasını kısa sürede bitirebilirsiniz. Boncuklu el çantası çalışmasını yaptıktan sonra hediye olarak sevdiğiniz birisine verebilirsiniz.

Yada kendiniz kullanabilirsiniz. Kolay yapılan boncuklu takı çalışmaları boncuktan yapılan çanta çalışmalarını hemen bu yazımızın altında da bulabileceksiniz. Onları da mutlaka incelemenizi ve anlatımdan yararlanarak yapımını öğrenmenizi öneriyorum.

 

 

Boncuklu el çantası yapmak için paylaştığımız diğer çalışmaları sitemizde fazlaca bulacaksınız. Aşamalı çalışmadan yararlanarak sizde kısa sürede mükemmel boncuklu çanta çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnekle ve anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

boncuklu-el-cantasi-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir