BONCUKLU GERDANLIK TAKI YAPIMI


Boncuktan gerdanlık yapılışı

Boncuk kullanarak harika takılar yapılabildiğini daha önce de ele almıştık arkadaşlar. Ben takı yapmasını çok seviyorum. Özellikle de boncuk ve benzeri şeyleri bir araya getirerek müthiş gerdanlık modelleri yapabiliriz. Malzeme olarak değişik şeyleri de katarak güzel kolye veya bileklik çalışmaları yapabiliriz.

Boncuktan gerdanlık modeli yapmak için öncelikle alttaki gibi malzemeleri temin etmeniz gerekir. Daha sonra boncukları kullandığınız kopmayan ipe veya misina ipine sıralayarak küçüklü büyüklü boncuklarla takı yapımına devam edebilirsiniz.

Boncukları kullanarak çok güzel incili kolye modeli yapabilirsiniz. Hazırladığınız bu güzel takı çalışmaları gerçekçi görünür ve kullandığınız kıyafetlerde çok güzel durur. Boncukları kullanarak güzel kolyeler yapabilirsiniz.

Kolay takı yapımı çalışmasında zorlanacak bir kısım yok. Yine de takıldığınız yer olursa yazın cevaplamaktan onur duyarım. Bu tür güzel takı çalışmalarını sizde yapıyorsanız? bize resimlerini atarsanız mutlu oluruz.

Kolay incili kolye takı yapımı çalışmasında resimli anlatımdan yararlanabilir ve sıkıntısız bir şekilde bu güzel çalışmayı kısa sürede hazırlayabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz arkadaşlar. Kolay gelsin.

pearl bib necklace, like it?
BONCUKLU GERDANLIK TAKI YAPIMI

source: http://lc.pandahall.com/articles/3258-pearl-jewelry-design-how-to-make-a-handmade-white-pearl-bead-statement-necklace.html?from=phcom

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*