Boncuklu Kolye Nasıl Yapılır


boncuklu-kolye-nasil-yapilir-600x415

Evde boncuklu kolye nasıl yapılır diyenler için bulduğum ve beğendiğim bir çalışmanın resimli anlatımını paylaşıyorum. Sizde evinizde boncuklu kolye yapmak için bu resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Resimli anlatımda tam detaylar verilmiş. Yapmanız gereken incik boncuk malzemesini temin ettikten sonra resimli anlatımdaki gibi aşamaları takip etmek ve sırasıyla gösterileni yapmak.

Bu sayede sizinde çok güzel boncuklu kolye takınız olur. Evde kolay takı yapmak için sitemizde birçok resimli anlatım ve anlatımlı videoyu bulabilirsiniz. Boncuklu kolye nasıl yapılır diyenler için ” Takı Tasarım ” bölümünde birçok çalışma bulunuyor.

Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde deneyerek yapabileceğiniz boncuklu kolye çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakacağım. Sizde kolay bir şekilde resimli anlatımdaki boncuklu kolye modeli çalışmasını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.


boncuklu-kolye-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7427.html

Plastik Şişeden Akustik Vazo Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*