Boncuklu Kolye Nasıl Yapılır

 

 

0

 

Evde boncuklu kolye nasıl yapılır diyenler için bulduğum ve beğendiğim bir çalışmanın resimli anlatımını paylaşıyorum. Sizde evinizde boncuklu kolye yapmak için bu resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Resimli anlatımda tam detaylar verilmiş. Yapmanız gereken incik boncuk malzemesini temin ettikten sonra resimli anlatımdaki gibi aşamaları takip etmek ve sırasıyla gösterileni yapmak.

Bu sayede sizinde çok güzel boncuklu kolye takınız olur. Evde kolay takı yapmak için sitemizde birçok resimli anlatım ve anlatımlı videoyu bulabilirsiniz. Boncuklu kolye nasıl yapılır diyenler için ” Takı Tasarım ” bölümünde birçok çalışma bulunuyor.

Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde deneyerek yapabileceğiniz boncuklu kolye çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakacağım. Sizde kolay bir şekilde resimli anlatımdaki boncuklu kolye modeli çalışmasını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

boncuklu-kolye-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7427.html

 

Daha önce paylaştığımız Plastik Şişeden Akustik Vazo Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir