BONCUKLU KOLYE YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Boncuklu kolye yapmak isteyenler için bu gün güzel bir resimli anlatım buldum.

Evde takı yapmayı sevenler için paylaşacağım bu güzel çalışma da farklı boncuk malzemesini hobi marketlerden veya dükkanlardan temin edebilirsiniz. Daha sonra kendinize boncuklu takı yapabilirsiniz.

Hatta bu tür takı çalışmalarını yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde boncuklu takılar yapmak isteyenler için daha önce paylaştığım ders niteliğindeki çalışmalar ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

 

 

Onları da inceleyebilirsiniz. Bu yazımdaki çalışma benim hoşuma gitti. Bir boş zamanımda deneyeceğim. Şimdi sizleri akustik boncuklu kolye yapımını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin. Yorum bırakmayı unutmayın.

boncuklu-kolye-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız GOLF TOPUYLA SARMAŞIK ÇİÇEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir