BONCUKLU SÜS NASIL YAPARIM DİYENLER

BONCUKLU SÜS
BONCUKLU SÜS

Boncuk işi süs yapılışı

Boncuktan süs yaparak kendinizi mutlu edebilirsiniz. Bu güzel takı çalışmasını ister evinize süs isterseniz de boynunuza güzel bir takı aksesuarı olarak yapıp kullanabilirsiniz. Hatta benzer çalışmaları fazla fazla yapıp üreterek satış dahi yapabilirsiniz. Bu sayede iyi paralar kazanan arkadaşlarım var. Evden para kazanmak aslında çok kolay. Bu tür güzel çalışmaları yapıp bolca, sonra satmak.

Boncuktan süs takı yapılışına benzeyen projeleri daha önce de ele almıştık. Ama bu çok güzel ve yıldız şeklinde figür verilmiş. Ayrıca yapımı anlatımlı video dan oluşuyor. Yabancı bir çalışma ama neden biz yapamayalım? hemen başlayalım. Bunun için malzemeleri tedarik etmekle başlayın arkadaşlar.

BONCUKLU SÜS
BONCUKLU SÜS

Image source : youtube.com

Yaparken dikkat etmeniz gereken fazla boşluk vermemeniz gerekiyor. Bu sayede çok kısa sürede bu güzel ve eğlenceli çalışmayı bitirebilir ve hemen kullanmaya yada birisine hediye edebilirsiniz. Satarak güzel paralar kazanacağınız basit ve kısa sürede bitecek olan güzel bir takı işi.

video source : https://www.youtube.com/channel/UC5g-Divz10f7Xy67M3xJ5Ug

Özellikle de turistik bir yerde yaşıyorsanız mutlaka turistlere bu güzel çalışmayı satarak çok güzel miktarda paralar kazanabilirsiniz. Kazandıran projeleri sizlere sunuyorum ki, ek gelir elde edinin arkadaşlar. Çünkü ben öyle yapıyorum. İnsan tek bir iş yapmamalı hayatta. Hayat pahalı artık. Bu yüzden masraflar çoğaldı. Tek bir yerden gelecek maaş veya paraya bakmamalı insan. Bu yüzden bu tür çalışmaları öğrenmek lazım. Kolay gelsin canlarım. Paylaşmayı unutmayın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*