Boncuktan Halhal Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Boncuktan Halhal Yapmak

Önceki yazılarımızda kolay halhal yapımı ile ilgili paylaşımlarda bulunmuştuk. Bu yazımızda ise tamamen farklı bir çalışma ve boncuktan halhal yapımını anlatan resimli anlatımlar paylaşacağız. Evde boncuktan halhal yapmak isteyenler için detaylı anlatım yer alıyor. Sizde ayağınızda kullanacağınız halhalınızı kendiniz dizayn edebilirsiniz.

 

 

Evde kolay halhal yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmanın benzerlerini sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Hatta hemen bu yazımızın altında da benzer örnek çalışmalar karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemelisiniz. Birbirinden güzel halhal modelleri ve çeşitlerini aynı zamanda anlatımlarla birlikte sitemizde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

Fußkettchen aus Perlen – anklets made of beads – bracelets de cheville en perles – fodlænker lavet af perler – tornozelo feito de grânulos – cavigliere di perline

 

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Halhal Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir