Boncuktan Halhal Yapımı Resimli Anlatım


boncuktan-halhal-yapimi8

Boncuktan Halhal Yapmak

Önceki yazılarımızda kolay halhal yapımı ile ilgili paylaşımlarda bulunmuştuk. Bu yazımızda ise tamamen farklı bir çalışma ve boncuktan halhal yapımını anlatan resimli anlatımlar paylaşacağız. Evde boncuktan halhal yapmak isteyenler için detaylı anlatım yer alıyor. Sizde ayağınızda kullanacağınız halhalınızı kendiniz dizayn edebilirsiniz.


Evde kolay halhal yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmanın benzerlerini sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Hatta hemen bu yazımızın altında da benzer örnek çalışmalar karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemelisiniz. Birbirinden güzel halhal modelleri ve çeşitlerini aynı zamanda anlatımlarla birlikte sitemizde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

Fußkettchen aus Perlen – anklets made of beads – bracelets de cheville en perles – fodlænker lavet af perler – tornozelo feito de grânulos – cavigliere di perline

Kolay Halhal Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*