Boncuktan Kolay Küpe Yapımı Resimli Anlatım

1x1.trans

Boncuktan Kolay Küpe Yapımı Resimli Anlatım

Kolay küpe yapımı ile ilgili bu yazımızda sizlere boncuk kullanarak harika küpeler yapabileceğinizi göstereceğiz. Resimli anlatımdan yararlanabilir ve hızlı bir şekilde kolay küpe yapıp, güle güle kullanabilirsiniz. Evde boncuktan küpe yapmak için benzer çalışmaları daha ayrıntılı şekilde paylaştığımızı da hatırlıyorum.

Evde kolay takı yapmak veya benzer boncuklu takı yapılışıyla alakalı birçok çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizde boncuklu küpe yapabilir veya boncuktan küpe yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen ev hanımlarına öncelikle bu tür çalışmaları öğrenmelerini öneriyorum.

Böylece evden ek gelir elde edecekleri güzel bir ürünün yapılışını da öğrenmiş olacaklar. Kolay gelsin.


boncuktan-kupe-yapimi

Ohrringe aus Perlen – earrings from beads – boucles d’oreilles de perles – øreringe fra perler – brincos de pérolas – orecchini da perline

Evcil Hayvanlar İçin Minder Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*