Boncuktan Süs Ağacı Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Boncuktan Süs Ağacı Yapımı Resimli Anlatım

Boncuk kullanarak kalp şeklinde süs ağaç yapabilirsiniz. Bu paylaşımda sizlere süs ağacı yapmak için boncuktan yararlanarak yapabileceğiniz bir çalışmayı resimli olarak anlatan bilgi paylaşacağız. Evde boncuktan takı yapmak veya boncuklardan süs yapmak gibi birçok güzel çalışmayı sitemizde paylaşmıştık.

Anlatımlı boncuk süs yapımıyla alakalı bu güzel çalışmada da zorlanmadan kısa sürede tamamlayacağınız harika bir proje yatıyor. Anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde çok güzel boncuklu süsler yapabilirsiniz. Boncuktan süs yapmak veya boncuklu süs ağacı yapıp kullanarak sizde evinizde kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

boncuktan-kalp-agac-yapimi

Schmuck aus Perlen – ornaments made of beads – ornements de perles – smykker lavet af perler – ornamentos feitos de pérolas – ornamenti di perline

 

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Çiçek Saksısı Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir