BOŞ AYAKKABI KUTULARINDAN DUVARA TABLO YAPMAK

 

 

1

 

Evinizde kullanmadığınız ayakkabı kutuları varsa, onları harika tablolara dönüştürebilirsiniz. Bu yazımda boş ayakkabı kutularından duvara tablo yapmak için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay bir şekilde ayakkabı kutularının kapak kısımlarını süsleyerek duvara estetik bir görünüm ve dekoratif bir dizayn katabilirsiniz.

Gerçekten inanılması zor olan bu güzel çalışmanın örnek resimlerinde son halini görünce sizde şaşıracaksınız. Boş ayakkabı kutusundan tablo yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Hemen bu yazımın altında onlara ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan birçok dekoratif dekorasyon çalışmalarını sürekli paylaşmaya çalışıyorum.

Bu yazımda da yine evinizi güzelleştirecek ve yenileyecek fikirler paylaştığımı düşünüyorum. Şimdi sizleri evde kolay yapılan ve boş ayakkabı kutularını değerlendirebileceğiniz bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

bos-ayakkabi-kutularindan-duvara-tablo-yapmak

source : http://mydailymagazine.com/diy-shoe-box-projects/

Bu yazının yabancı dillerdeki başlığı : shoe box table – Schuhkarton Tisch – table de boîte à chaussures – skotøjsæske tabel – الجدول مربع الأحذية – коробка ботинка стол

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI AJURLU BALIK SIRTI ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Feyza dedi ki:

    Pratik el yapımı güzel ürünleriniz ve detaylı anlatımınız için tesekkur ederim??cok hoş sayfaniz
    ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir