Boş Boya Kutusundan Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Boş Boya Kutusundan Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay yapılan projeleri paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok kolay ve sevimli bir çalışma paylaşacağım. Evde boş boya kutusundan kalemlik yapımını anlatan resimli anlatımdan yararlanarak sizde çocuklarınıza sevimli kalemlikler yapabilirsiniz. Boş boya kutusu yerine konserve kutusu da olur. Ancak resimli anlatımda kullanılan teneke kutular boya kutusu olup, bu kadar temizini nereden bulabilirsiniz emin değilim.

 

 

Boş teneke kutusundan çiçek saksısı yapabilirsiniz. Boş teneke kutularından yine şık vazolar yapabilirsiniz. Sitemizde hasır ipten vazo yapılışını paylaşmıştım. Teneke kutunun üzerini hasır iple dolayabilir ve harika vazolar elde edebilirsiniz. Yada bu yazımdaki çalışmanın benzerini yapabilirsiniz. Gerçekten güzel ve sevimli bir çalışma olup, mutlaka okula giden öğrenci çocuklarınıza bu sevimli çalışmayı yapmalısınız.

source : http://www.homestoriesatoz.com/organize/back-to-school-organization-diy-lazy-susan-homework-caddy.html

boîte de crayon de peinture – paint pencil box – Farbe Bleistift-Box

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Ahşap Sandalye Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir