Boş CD Kutularından Yapılanlar 2016

 

 

0

 

Boş CD Kutularından Yapılanlar 2016

Evinizde bulunan boş CD veya DVD kutularını atmayın. Onları kullanarak harika objeler veya aksesuarlar yapabilirsiniz. Bu yazımda sizlere boş CD kutularını değerlendirenlerin örnek resimlerini paylaşacağım. Buna benzer çalışmaları sizlerde boş CD kutularından yapabilirsiniz. Evinizde illaki boş DVD kutuları bulunuyordur. Tüm bu kutuları bu yazımda paylaşacağım boş CD kutularından yapılanlar çalışmalarına bakarak, sizde aynısını evinizde yapabilirsiniz.

 

 

Boş DVD kutularını kullanarak bu güzel çalışmaları sizde evinizde yapabilirsiniz. Bir resim çerçevesi veya önemli notlarınızı görmenizi sağlayacak bir not tutacağı… yada önemli günleri gösteren takvim olarak da kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken, boş CD kutusunu örnek resimlerde gördüğünüz gibi içerisine resim veya diğer not türü materyaller koyabilirsiniz.

source : http://lifehackery.com/2008/08/18/art-design-4/

Photo-CD box – boîte Photo-CD – Photo-CD-Box

 

 

Daha önce paylaştığımız Tuvalet Kağıdı Rulosundan Minyatür Koltuk Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir