Boş CD’den Bardak Altlığı Yapılışı


bos-cd-bardak-altligi-yapimi

Boş CD’den Bardak Altlığı Nasıl Yapılır?

Boş DVD veya boş CD kullanarak çok şık ve kullanışlı bardak altlıkları yapmak ister misiniz? Kullanmadığınız çizik CD’leri de kullanabilirsiniz.

Resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok pratik bir şekilde bardak altlığı yapabilirsiniz. Evde boş cd değerlendirme veya boş dvd değerlendirme çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

Onları da inceleyebilirsiniz. Bu çok güzel çalışmalar sayesinde kısa sürede güzel eşyalar ortaya çıkarabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı adım adım öğrenerek sizde bardak altlığı yapabilirsiniz.

Keçeden kupa bardak altlığı yapmak için de benzer örnekleri sitemizde hemen altta da bulabilirsiniz.


Şimdi sizleri bu güzel ve kapsamlı çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyoruz. Kolay gelsin.

Malzemeler:

* Renkli bez parçası

* Cd

* Makas

* Dikiş iğnesi ve iplik (varsa dikiş makinesi)

Talimatlar:

* Şablonda gösterildiği gibi bez parçasını uygun bir biçimde kesin

* İçine cd’yi yerleştirin ve şekildeki gibi dikin.

Hepsi bu kadar. Elinizde her an kullanabileceğiniz çok şık bir tasarım var. Gelelim işin en güzel kısmına; bu tasarımı internette rahatça satabilirsiniz, evet yanlış duymadınız.

Tasarımlarınızı internette kolayca satıp para kazanmak için evde kendin yap modelleri biçilmiş kaftandır. Tek yapmanız gereken modelleri hayata geçirip üretmek. İyi günler!

Renkli İplerden Bileklik Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Boş CD’den Bardak Altlığı Yapılışı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*