Boş CD’den Bardak Altlığı Yapılışı

 

 

1

 

Boş CD’den Bardak Altlığı Nasıl Yapılır

Boş DVD veya boş CD kullanarak çok şık ve kullanışlı bardak altlıkları yapmak ister misiniz? Kullanmadığınız çizik CD’leri de kullanabilirsiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok pratik bir şekilde bardak altlığı yapabilirsiniz. Evde boş cd değerlendirme veya boş dvd değerlendirme çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmıştık.

 

 

Onları da inceleyebilirsiniz. Çok güzel çalışmalar sayesinde kısa sürede güzel eşyalar ortaya çıkarabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı adım adım öğrenerek sizde bardak altlığı yapabilirsiniz. Keçeden kupa bardak altlığı yapmak için de benzer örnekleri sitemizde hemen altta da bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kapsamlı çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Renkli İplerden Bileklik Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Ayşe Türk dedi ki:

    uğraş verici bir konuya benziyor ama sonucu gayet güzel olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir