Boş Deterjan Kutularından Duvara Süs Yapmak

bos-deterjan-kutularindan-duvara-sus-yapmak-630x415

Boş Deterjan Kutularından Duvara Süs Yapmak

Her ne kadar basit bir çalışma olarak gözükse de bu güzel çalışmayı çocuklarınızın odasına yapmayı düşünebilirsiniz. Çocuklar bu tür eğlenceli çalışmaları severler. Bu makalemde boş deterjan kutularından duvara süs yapmak isteyenlere harika bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımdaki örneklerden yararlanarak sizde aynı çalışmaları keyifle ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

Boş deterjan şişelerinden duvara süs yapmak için evinizdeki boş kutuları bir araya getirmeniz yeterli olur. Boş deterjan kutularının üzerindeki ambalaj etiketlerini çıkarttıktan sonra resimli anlatımda gösterilen örnekleri yapabilir ve çocuklarınızın odasını şenlendirebilirsiniz. Harika olan bu çalışmayı mutlaka çocuklarınızın odası için düşünmelisiniz. Buna benzer çocuk odası kapı süsü çalışmalarını sitemizde yer alan dekorasyon bölümünde sıkça bulabilirsiniz. Yine kendin yap kategorisinde de benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Yazımın sonundaki benzer yazılar bölümünde ki çalışmalara da mutlaka göz atmayı unutmayın.

bos-deterjan-kutularindan-duvara-sus-yapmak

Bu tür çalışmalar ile çocuklarınızın odalarını harika görünümlere dönüştürebilirsiniz. Çocukları böylece hem mutlu etmiş olursunuz. Hem de odalarını çok severler. Benzer birçok çalışmayı sitemizde sürekli olarak paylaşıyorum. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.vitamin-ha.com/craft-diy-ideas-13/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*