Boş Deterjan Kutularından Duvara Süs Yapmak

 

 

1

 

Boş Deterjan Kutularından Duvara Süs Yapmak

Her ne kadar basit bir çalışma olarak gözükse de bu güzel çalışmayı çocuklarınızın odasına yapmayı düşünebilirsiniz. Çocuklar bu tür eğlenceli çalışmaları severler. Bu makalemde boş deterjan kutularından duvara süs yapmak isteyenlere harika bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımdaki örneklerden yararlanarak sizde aynı çalışmaları keyifle ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

Boş deterjan şişelerinden duvara süs yapmak için evinizdeki boş kutuları bir araya getirmeniz yeterli olur. Boş deterjan kutularının üzerindeki ambalaj etiketlerini çıkarttıktan sonra resimli anlatımda gösterilen örnekleri yapabilir ve çocuklarınızın odasını şenlendirebilirsiniz. Harika olan bu çalışmayı mutlaka çocuklarınızın odası için düşünmelisiniz. Buna benzer çocuk odası kapı süsü çalışmalarını sitemizde yer alan dekorasyon bölümünde sıkça bulabilirsiniz. Yine kendin yap kategorisinde de benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Yazımın sonundaki benzer yazılar bölümünde ki çalışmalara da mutlaka göz atmayı unutmayın.

 

 

bos-deterjan-kutularindan-duvara-sus-yapmak

Bu tür çalışmalar ile çocuklarınızın odalarını harika görünümlere dönüştürebilirsiniz. Çocukları böylece hem mutlu etmiş olursunuz. Hem de odalarını çok severler. Benzer birçok çalışmayı sitemizde sürekli olarak paylaşıyorum. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.vitamin-ha.com/craft-diy-ideas-13/

 

 

Daha önce paylaştığımız Portakal Kabuklarından Yapay Çiçek Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir