Boş Deterjan Kutusundan Kürek Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Boş Deterjan Kutusundan Kürek Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere geri dönüşüm örneği olan çok güzel bir çalışma paylaşacağım. Hepinizin evinde boşalmış yada boşalmaya yakın deterjan kutuları vardır. Eğer kullandığınız deterjan kutusu paylaşacağım resimli anlatımdaki gibiyse aynı çalışmayı kolaylıkla sizde bir maket bıçağı yardımı ile yapabilirsiniz. Gerçekten çok güzel ve harika bir çalışma… bazı durumlarda temizlik için fırça buluruz, ancak kürek bulmak biraz zor olabilir.

Bu çalışma sayesinde artık bu zorluk ortadan kalkıyor. En azından aklınızın bir ucunda bu çalışma mutlaka kalsın. İleride boş deterjan kutusundan kürek yapımı çalışması mutlaka lazım olabilir. Resimli anlatımda gösterilen bölgeden maket bıçağı ile veya keskin bir bıçak yardımı ile çalışmanın aynısını yapabilir ve sizde bir plastik kürek sahibi olabilirsiniz.

 

 

Boş deterjan şişesinden kürek yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

bos-deterjan-kutusundan-kurek-yapimi

plastic shovel – pelle en plastique – Plastikschaufel

Daha önce paylaştığımız Eski Şemsiyelerden Neler Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir