Boş Deterjan Kutusundan Kürek Yapımı – Resimli Anlatım

bos-deterjan-kutusundan-kurek-yapimi-737x415

Boş Deterjan Kutusundan Kürek Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere geri dönüşüm örneği olan çok güzel bir çalışma paylaşacağım. Hepinizin evinde boşalmış yada boşalmaya yakın deterjan kutuları vardır. Eğer kullandığınız deterjan kutusu paylaşacağım resimli anlatımdaki gibiyse aynı çalışmayı kolaylıkla sizde bir maket bıçağı yardımı ile yapabilirsiniz. Gerçekten çok güzel ve harika bir çalışma… bazı durumlarda temizlik için fırça buluruz, ancak kürek bulmak biraz zor olabilir.

Bu çalışma sayesinde artık bu zorluk ortadan kalkıyor. En azından aklınızın bir ucunda bu çalışma mutlaka kalsın. İleride boş deterjan kutusundan kürek yapımı çalışması mutlaka lazım olabilir. Resimli anlatımda gösterilen bölgeden maket bıçağı ile veya keskin bir bıçak yardımı ile çalışmanın aynısını yapabilir ve sizde bir plastik kürek sahibi olabilirsiniz.

Boş deterjan şişesinden kürek yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

bos-deterjan-kutusundan-kurek-yapimi

plastic shovel – pelle en plastique – Plastikschaufel

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*