BOŞ DETERJAN KUTUSUNDAN SELPAKLIK YAPMAK

 

 

0

 

Evinize aldığınız temizlik malzemelerinin kutuları boşaldığında genelde atıyorsunuzdur. Bu yazımda boş deterjan kutusundan selpaklık yapmak isteyenler için güzel ve pratik bir çalışma paylaştım.

Kolay adımlarla bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilir ve değişik eşyalar yapmış olursunuz. Boş deterjan kutularını değerlendirme fikirleri olarak daha önce de çoğu kez benzer örnek çalışmalar paylaşmıştım.

Onları da hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Yine değerlendirme kategorisinde plastik değerlendirme veya geri dönüşüm fikirlerine de ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım plastikten selpak kutusu yapabilirsiniz.

Yada boş deterjan kutusundan saksı da yapabilirsiniz. Bu tür değerlendirme çalışmaları ile hem boş deterjan kutularını atmamış olursunuz. Hem de evinize yeni bir eşya yapmış olursunuz. Şimdi sizleri değerlendirme fikri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

bos-deterjan-kutusundan-selpaklik-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ TİŞÖRTTEN TIĞ İŞİ KİLİM YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir