BOŞ KOLA ŞİŞESİNİ BAHÇE SULAMA HORTUMU YAPMAK

 

 

0

 

Boş kola şişesini bahçe sulama hortumu yapmak için paylaştığım bu pratik bilgiyi sizde seveceksiniz. Köyünüz varsa veya yetiştiricilik yaptığınız bir bahçeniz varsa bu akıllı fikri sizde kullanmalısınız. Kola şişesini hortumun ucuna geçirip, daha sonra delikler açarak hortumla su vermeniz yeterli olacaktır.

Bu çalışmayı bahçe ortasına veya yüksek bir yere de asabilirsiniz. Bunun birde pervaneli kendi kendine suyla dönen şeklini görmüştüm. O çalışmayı da bulunca bu yazıya iliştireceğim. Boş kola şişesini işi bitince atmak yerine bu tür akıllı çalışmalarla değerlendirebilirsiniz.

Daha önce boş kola şişesinden kuş yuvası yapmak veya kuş yemliği yapmak gibi birçok akılcı çalışmaların yapılışını paylaşmıştık. Bu yazımda ise bahçe sulama tekniği veya bahçeyi kolay sulamak için kullanabileceğiniz bir fikir olarak paylaşmak istedim.

Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çalışmanın tek karelik detaylıca anlattığı resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolayca yapabileceğinizi söylemek isterim. Kolay gelsin.

 

 

source

bos-kola-sisesini-bahce-sulama-hortumu-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız ALÜMİNYUM TELDEN TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir