Boş Krem Kutusundan Süs Yapımı

bos-krem-kutusundan-boncuklu-sus3

Boş Krem Kutusu Değerlendirme

Boş krem kutusunu değerlendirebilir ve harika süsler yapabilirsiniz. Bu yazımızda da sizlere krem kutusu kullanarak nasıl güzel boncuklu süsler yapacağınızı paylaşacağız. Evde boş krem kutuları biriktiyse atmak yerine onları değerlendirebilirsiniz. Onlardan çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Evde boş krem kutusu değerlendirme çalışması olarak daha önce de benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen altta zaten onlar karşınıza çıkacak.

İnceleyerek sizde nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan süs çalışmaları veya değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Boş krem kutusundan neler yapılır diyenler için altta yer alan örnekleri paylaştık. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*