Boş Krem Kutusundan Süs Yapımı

 

 

0

 

Boş Krem Kutusu Değerlendirme

Boş krem kutusunu değerlendirebilir ve harika süsler yapabilirsiniz. Bu yazımızda da sizlere krem kutusu kullanarak nasıl güzel boncuklu süsler yapacağınızı paylaşacağız. Evde boş krem kutuları biriktiyse atmak yerine onları değerlendirebilirsiniz. Onlardan çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz.

 

 

Evde boş krem kutusu değerlendirme çalışması olarak daha önce de benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen altta zaten onlar karşınıza çıkacak.

İnceleyerek sizde nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan süs çalışmaları veya değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Boş krem kutusundan neler yapılır diyenler için altta yer alan örnekleri paylaştık. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Plastik Kafesten Paspas Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir