Boş Mama Kavanozlarından Yapılanlar

 

 

0

 

Boş Mama Kavanozlarından Yapılanlar

Bebek sahibi birçok ailenin evinde epeyce birikir mama kavanozları… bu çoğalan kavanozları ise değerlendirmek lazım. Bu yüzden bu yazımda sizlere boş mama kavanozlarından yapılanları bir bir önünüze getirdim. Belki aralarından işinize yarayan çalışmalar çıkar. Yada yapmayı düşündüğünüz fikirlere yakın projeleri bu resimli örneklerden bulabilirsiniz.

Boş kavanozdan süs yapımı veya boş mama kavanozundan mumluk da yapabilirsiniz. Bence kulağa hoş geliyor. Şimdi sizleri boş mama kavanozları ile yapmayı düşünebileceğiniz birçok farklı çalışma ile baş başa bırakacağım. İçlerinden hoşunuza gidenleri mutlaka değerlendirmeyi unutmayın. Bu tür küçük cam kavanozları normalde arasanız bulamazsınız. Bazen en ihtiyaç halinde bile çok işimize yaradıklarını söyleyebiliriz. Bu tür boş kavanozları nereden bulayım? diyorsanız bile etrafınızdaki bebek sahibi insanlardan talep edebilirsiniz. Onlar bu tür değerlendirme çalışmaları yapmıyorlarsa mutlak çöpe atıyorlardır.

 

 

Boş kavanozlardan yapılan çalışmalar ;

Üstte küçük mama kavanozları değişik amaçlarda kullanılmış. Sizde evinizdeki biriken boş mama kavanozlarını bu şekilde değerlendirebilir ve evinize güzel küçük süs eşyaları yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sürekli olarak kendin yap kategorisinde paylaşıyorum. Yine bu yazımın sonunda karşınıza benzer yazılar şeklinde aynı tip çalışmalar çıkacaktır. O çalışmaları da incelemenizi öneriyorum. Birbirinden değişik ve güzel çalışmaları sürekli olarak sitemizde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.estanbul.com/bos-mama-kavanozlarini-degerlendirmek-icin-fikirler-454357.html#.Vh5j_Pntmko

 

Daha önce paylaştığımız Nişan Örgü Saç Modeli Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir