BOŞ ŞARAP ŞİŞESİNDEN NELER YAPILIR

 

 

0

 

Boş şarap şişesinden neler yapılır? diyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Bu yazımda sizlere evinizde boşalan ve atmaya kıyamadığımız güzel şekillere sahip şarap şişelerini değerlendirebileceğiniz güzel fikirler paylaştım.

Resimli anlatımlarda örnek olarak şarap şişelerinden yapılan çalışmalar ön planda gösteriliyor. Boş şarap şişelerini değerlendirerek evinize yeni eşyalar yapabilirsiniz. Hem eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Hem de boş şişeleri değerlendirmiş olursunuz. Daha önce de boş şişe değerlendirme çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Boş şarap şişesinden yapılan avize, abajur veya süs vazo gibi birçok çalışma yapılabilmektedir. Şimdi sizleri örnek resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

bos-sarap-sisesinden-neler-yapilir

source

 

 

Daha önce paylaştığımız AHŞAP TAHTADAN YATAK ODASI TAKIMI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir