Boş Şişeden Yapılan Dekoratif Süsler – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Boş Şişeden Yapılan Dekoratif Süsler – Resimli Anlatım

Boş deterjan kutusundan saksı, boş şişelerden çiçeklik, boş kutudan dekoratif süslemeler göreceğiniz bu yazımda ki çalışmaları görünce sizde aynısını yapmak isteyeceksiniz. Farklı boyutta, değişik renkteki boş deterjan kutularını atmayın. Bunları dönüştürüp harika çiçek saksılarına veya bahçenize dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz. Daha önce de boş deterjan kutusundan saksı yapılışını paylaşmıştım.

 

 

Bu yazımda yine benzer çalışmaları resimli olarak örnek bir şekilde paylaşacağım. Boş şişeden yapılan dekoratif süsleri çok seveceksiniz. Evinizi ve bahçenizi güzelleştirmek istiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışmaları yapmayı düşünebilirsiniz. Fikir edinebilmeniz için paylaşacağım resimli örnekler gerçekten çok güzeller. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları eğlenerek evinizde yapabilirsiniz. Bahçenizi veya balkonunuzu bu süslemeler çok güzelleştirecek. Size gelmek isteyenler tekrar gelmek için can atacaklar.

source : http://www.goodshomedesign.com/diy-plastic-bottles-toys/2/

leere Flasche Schmuck – empty bottle decorations – bouteille vide décorations

 

 

Daha önce paylaştığımız Boş Boya Kutusundan Kalemlik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir