Boş Teneke Kutulardan Çatal Kaşık Kabı Yapmak

 

 

1

 

Boş Teneke Kutulardan Çatal Kaşık Kabı Yapmak

Bu tür pratik çalışmalar aslında tam bekar evlerinde yaşayanlara göre… yapımı oldukça basit olan bu çalışma ile boş teneke kutulardan çatal kaşık kabı yapmak isteyenler kolaylıkla yapabilirler. Evde bu tür malzemeler sürekli bulunur. Boş teneke kutularını değerlendirebileceğiniz bu çalışma ile hem yeni bir kaşık çatal bıçak koyma kutularına sahip olacaksınız. Hem de boş teneke kutularını atmamış ve onları değerlendirmiş olacaksınız. Öncelikle malzemelere göz atalım ;

  • boş teneke kutuları.
  • sprey boya.
  • yapıştırıcı.
  • vida ve tornavida.
  • tahta.

Resimli anlatımda boş teneke kutularından kap kaçak malzemesini koyabileceğiniz çalışmayı yapabilmek için tüm adımlar anlatılmış. İlk olarak boş teneke kutuları veya boş konserve kutuları boyayla boyanıyor. Ardından bir araya getirilip yapıştırılmış. Bir tahta yardımı ile tüm tenekeleri bir araya getirip küçük vidalar ile sabitlenmiş. Siz bu aşamayı yapıştırıcı ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Altta resimli anlatımda boş teneke kutusundan kaşık çatal koyma eşyası yapımı ile ilgili detaylar verilmiş. Buyurun resimli anlatıma ;

 

 

bos-teneke-kutulardan-catal-kasik-kabi-yapmak

Renk seçimine siz karar verebilirsiniz. Bu tür çalışmaları sürekli olarak kendin yap kategorisinde paylaşıyorum. Böylece sizde benzer geri dönüşüm çalışmalarını yapabilir ve evinizde eskileri değerlendirebilirsiniz. Değerlendirme ve geri dönüşüm kategorilerine mutlaka göz atmanızı öneririm. Bu bölümlerde benzer çalışmalara sürekli ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda karşınıza benzer yazılar bölümü çıkacak. O bölümde de paylaştığım diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://724kadin.com/

 

Daha önce paylaştığımız Plastik Şişeden Kuş Yuvası Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir