BREZİLYA SAÇ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

 

Evde Brezilya saç örgü modeli yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Kuaförünüze gösterip aynı modeli kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Resimli anlatım çok açıklayıcı olduğu için evde annenize veya kızınıza da bu güzel çalışmayı yapabilir yada yaptırabilirsiniz. Brezilya modeli saç örgüsü yapmak için benzer paylaşımlar yapmamıştım.

Fakat saç modelleri kategorisinde birçok değişik yeni saç modeli örneklerine ulaşabilirsiniz. Yapımını anlatan resimli anlatım ve anlatımlı videolara ulaşabileceğiniz gibi kısa sürede sizde aynısından yapabilirsiniz.

Brezilya saç örgü modeli yapmak için adım adım tariften yararlanabilir ve bu güzel değişik saç örgü modelini sizde kendinize yada sevdiğiniz birisine uygulayabilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri evde kolay yapacağınız Brezilya saç örgüsü modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

brezilya-sac-orgu-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6846.html

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI POPCORN MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*