BREZİLYA SAÇ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK


brezilya-sac-orgu-modeli-yapmak-497x415

Evde Brezilya saç örgü modeli yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Kuaförünüze gösterip aynı modeli kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Resimli anlatım çok açıklayıcı olduğu için evde annenize veya kızınıza da bu güzel çalışmayı yapabilir yada yaptırabilirsiniz. Brezilya modeli saç örgüsü yapmak için benzer paylaşımlar yapmamıştım.

Fakat saç modelleri kategorisinde birçok değişik yeni saç modeli örneklerine ulaşabilirsiniz. Yapımını anlatan resimli anlatım ve anlatımlı videolara ulaşabileceğiniz gibi kısa sürede sizde aynısından yapabilirsiniz.

Brezilya saç örgü modeli yapmak için adım adım tariften yararlanabilir ve bu güzel değişik saç örgü modelini sizde kendinize yada sevdiğiniz birisine uygulayabilirsiniz.


Şimdi sizleri evde kolay yapacağınız Brezilya saç örgüsü modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

brezilya-sac-orgu-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6846.html

VİDEO ANLATIMLI POPCORN MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*