Bu Sezonun Gözde Trendi Ekoseler


ekose-737x415

Bu Sezonun Gözde Trendi Ekoseler

Geçtiğimiz sezonlarda sıkça moda olan ekose kıyafetler 2015 Sonbahar/Kış sezonunda da baya gözde oldular. Sonbahar/Kış sezonu defilelerine damgasını vuran ekoseler özellikle gömlek ve eteklerde etkisini gösteriyor. Doksanlı yıllarda baya moda olan ekoseler günümüz modasını da büyük etki ediyor. Moda olan ekose etekleri sade kazaklar ile kombinleyip şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

ekose-500x333


Ekoselerde en çok renk olarak kırmızı rengi ön plana çıkıyor. Daha büyük kareler, daha çizgi modelde olan kumaşlar kıyafetlerde bu sezon daha çok kullanılmaya başlandı. Büyük kareler tam anlamı ile ekose etkisi yarattığı için özellikle gömlek ve eteklerde daha iyi duruyor. Ekose desenli gömlek modellerinde ise elbise tarzında olan uzun modeller daha çok tercih ediliyor. Yine bu sezonun gözdesi olan ekose gömlek elbiseleri uzun sade çizmeler ve üstünüze alacağınız düz bir ceketle kombin yapabilirsiniz. Eğer ceket kullanmak istemiyor iseniz deri montlardan yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Deri montlar daha çok spor bir etki yaratmaktadır.

Ekose modellerde kırmızının yanı sıra yeşil ve kahve tonları da öne çıkıyor. Yeşil, kırmızı ve kahve renklere sahip ekose modellerinin çizgilerinin siyah olması sizi daha şık bir görünüme kavuşturacaktır. Eğer ekose etek, gömlek yada elbise sizin için fazla ise fular yada atkılar da ekose etkisini üstünüzde taşıyabilirsiniz. Fular ve atkılar ekose desenleri ile düz kombinlerinize hareket katıp sizi trend bir görünüme sokacaktır.

Ahşap Tahta Parçalarından Dekoratif Ayna Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*