BULUT TIRNAK SÜSÜ YAPMAK

 

 

0

 

Bulut tırnak süsü yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz. Son zamanlarda moda olan tırnak nail süsleme sanatıyla ilgili birçok paylaşımım olduğunu hatırlatmak isterim. Benzer paylaşımlar bu yazımızın altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyerek nasıl olduklarını anlayabilir ve yapılışını öğrenerek tırnaklarınıza keyif alarak uygulayabilirsiniz. Kolay tırnak süsleme sanatı sayesinde çok güzel süs çalışmalarına imza atabilirsiniz. Bulut tırnak süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da nasıl bulut süsü yada bulut efekti yapacağınız belirtiliyor.

Kolay adımları olan çalışmayı kendi tırnaklarınıza yada sevdiklerinize uygulayabilirsiniz. Bu tür nail tırnak boyama çalışmalarını dışarıda yaptırdığınızda büyük paralar ödeyeceğinizi unutmayın. Ancak yapımını öğrenerek sizde parasız ve bedava bir şekilde tırnaklarınızı en güzel şekillere dönüştürebilirsiniz.

 

 

Süs çalışmaları olarak sitemizde birçok nail sanatı örneğine ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

bulut-tirnak-susu-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KEÇEDEN MİNYATÜR KÖPEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir