BULUT TIRNAK SÜSÜ YAPMAK

1x1.trans

Bulut tırnak süsü yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz. Son zamanlarda moda olan tırnak nail süsleme sanatıyla ilgili birçok paylaşımım olduğunu hatırlatmak isterim. Benzer paylaşımlar bu yazımızın altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyerek nasıl olduklarını anlayabilir ve yapılışını öğrenerek tırnaklarınıza keyif alarak uygulayabilirsiniz. Kolay tırnak süsleme sanatı sayesinde çok güzel süs çalışmalarına imza atabilirsiniz. Bulut tırnak süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da nasıl bulut süsü yada bulut efekti yapacağınız belirtiliyor.

Kolay adımları olan çalışmayı kendi tırnaklarınıza yada sevdiklerinize uygulayabilirsiniz. Bu tür nail tırnak boyama çalışmalarını dışarıda yaptırdığınızda büyük paralar ödeyeceğinizi unutmayın. Ancak yapımını öğrenerek sizde parasız ve bedava bir şekilde tırnaklarınızı en güzel şekillere dönüştürebilirsiniz.


Süs çalışmaları olarak sitemizde birçok nail sanatı örneğine ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

bulut-tirnak-susu-yapmak

KEÇEDEN MİNYATÜR KÖPEK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*