ÇAKIL TAŞLARINDAN KOLAY BİBLO YAPMAK

cakil-taslarindan-kolay-biblo-yapmak-500x415

Denize gittiğinizde plajda topladığınız çakıl taşlarını değerlendirebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma da çakıl taşlarından kolay biblo yapmak için güzel bir örnek çalışma gösterilmiş.

Anlatımda ki gibi sizde çakıl taşlarına göz yapıp, farklı boyutlardaki çakıl taşlarını bir saksıya veya geniş bir taşa yapıştırarak, çiçekler arasına koyabilir ve biblo olarak kullanabilirsiniz.

Bu tür çalışmalardan fazla fazla yapıp satabilirsiniz. Çakıl taşlarından minion yapmak için de daha önce benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu şekilde de çok sevimli duruyorlar.

Çakıl taşlarını boyayarak harika biblolar yapabilir ve evinizde dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Çakıl taşından sevimli biblo yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

cakil-taslarindan-kolay-biblo-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on ÇAKIL TAŞLARINDAN KOLAY BİBLO YAPMAK

  1. çakıl taşlarını yapıştırmak için hangi tür yapıştırıcı kullanmamız lazım ? teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*