ÇAKIL TAŞLARINDAN KOLAY BİBLO YAPMAK

 

 

1

 

Denize gittiğinizde plajda topladığınız çakıl taşlarını değerlendirebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma da çakıl taşlarından kolay biblo yapmak için güzel bir örnek çalışma gösterilmiş.

Anlatımda ki gibi sizde çakıl taşlarına göz yapıp, farklı boyutlardaki çakıl taşlarını bir saksıya veya geniş bir taşa yapıştırarak, çiçekler arasına koyabilir ve biblo olarak kullanabilirsiniz.

Bu tür çalışmalardan fazla fazla yapıp satabilirsiniz. Çakıl taşlarından minion yapmak için de daha önce benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu şekilde de çok sevimli duruyorlar.

Çakıl taşlarını boyayarak harika biblolar yapabilir ve evinizde dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Çakıl taşından sevimli biblo yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

cakil-taslarindan-kolay-biblo-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KOLAY SAKSI SÜSLEME FİKİRLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. hakan dedi ki:

    çakıl taşlarını yapıştırmak için hangi tür yapıştırıcı kullanmamız lazım ? teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir