Çakıl Taşlarından Süs Yapımı

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere çakıl taşlarından süs yapmak isteyenler için güzel örnek çalışmalar paylaştım. Evde çakıl taşından yapılan çalışmaları daha önce de paylaşmıştım. Çakıl taşlarından süsler yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Daha önce de çeşitli çakıl taşlarından şekil veya süs çalışmalarını paylaşmıştım. Evde kolay takı veya süs yapmak isteyenler için sürekli bu tür çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Çakıl taşlarından süs yapmak için malzemeler ise ;

  • CD kalemi veya benzeri kalem.
  • çakıl taşları.

 

 

Malzemeleri kolaylıkla temin edebilirsiniz. Denize gittiğinizde sizde sahilde gezerken gözünüze takılan taşları topluyorsanız, bu güzel çalışmadan yararlanarak taş boyama sanatını uygulayabilirsiniz. Evde taş süsleme veya taş boyama sanatı ile ilgili merakınız var sa bu paylaştığım örnekler işinize yarayabilir. Bu yüzden şimdi sizleri çakıl taşlarını boyayarak süs yapma çalışmaları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ornement de gravier de pierre – dekorativen Stein Kies – ornamental stone gravel – ornamental lapidem glarea – ornamentali ghiaia di pietra – ornamental piedra grava

Gördüğünüz gibi çakıl taşlarından saksı çalışması oldukça hoş görünüyor. Yine deniz taşlarından balık yapmak istiyorsanız örneklerde olduğu gibi doğru taşları bulun ve kaş göz solungaç yaparak taştan balığınızı oluşturabilirsiniz. Taş yapıştırıcısı ile istediğiniz her türlü çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Daha önce paylaştığımız Kağıttan Kuş Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir