CAM BARDAKTAN HASIR İPLE SARILMIŞ MUMLUK YAPMAK

 

 

0

 

Cam bardaktan hasır iple sarılmış mumluk yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Evinizi güzelleştirecek bu güzel fikirler sayesinde hem evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz.

Hem de bu tür çalışmalar yaparak para da kazanabilirsiniz. Turistik yerlerde yaşıyorsanız bu tür kolay yapılan çalışmaları yapıp, uygun fiyatlarda satabilir ve para kazanabilirsiniz.

Evde kolay mumluk yapmak için daha önce de çok çeşitli çalışmaların anlatımını paylaşmıştım. Hem yapımı kolay. Hem de kolay yapılışını gösteren resimli anlatımlar sayesinde zorlanmadan yapabilir ve sizde hayatınızı güzelleştirecek bu tür dekoratif süs çalışmaları ile mutlu olabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde cam bardaktan hasır ipli mumluk yapmak için çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

cam-bardaktan-hasir-iple-sarilmis-mumluk-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir