CAM KAVANOZU TAŞLI IŞIK YAPMAK

 

 

0

 

Cam kavanozu taşlı ışık yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde kolay yapılan süs çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışmayla da evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Cam şişe süsleme sanatıyla uğraşanların daha çok hoşuna gideceğini düşündüğüm bu çalışmaya benzer birçok çalışmayı sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Cam kavanoz süsleme veya cam şişe süsleyerek de bu güzel ışık çalışmasını yapabilirsiniz. Yapımı hem kolay hem de eğlenceli olan bu çalışma ile satacak ürünler de oluşturmuş olursunuz.

Evde kendin yap projelerini paylaşmaya devam ediyoruz. Hemen yazımın altındaki benzer yazılara da göz atmanızı öneriyorum.

 

 

Yapımını anlatan resimlerden yararlanarak sizde kolay bulacağınız malzemelerle ışıklı cam kavanoz süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri ayrıntılarını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

cam-kavanozu-tasli-isik-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir