Çam Kozalağından Minyatür Çam Ağacı Yapmak

 

 

0

 

Minyatür çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çam kozalağından minyatür çam ağacı yapmak isteyenler için güzel resimli bir anlatım paylaştım. Adım adım yapılışını gösteren çalışmayı evde sizde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu çalışma da çam kozalağı kullanıyorsunuz. Çam kozalağının yapraklarını ayıklamanız gerekiyor. Ardından kartondan rulo halinde bir çalışma yaptıktan sonra çam kozalak yapraklarını tek tek ruloya yapıştırmanız gerekiyor. Sıkı sıkı sardıktan sonra çam ağacı çalışmasını tamamlayabiliyorsunuz. Minyatür çam ağacı yapmak isteyenler bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak evlerinde kolaylıkla bu projeyi yapabilirler. Değişik minyatür çalışmalarını sitemizde yer alan minyatür projeler bölümünde bulabilirsiniz. Minyatür ev yapmak, minyatür maket yapmak gibi birçok projeyi sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Çam kozalak yapraklarından minyatür çam ağacı süsü yaparak evinizde TV ünitesi yanında kullanabilirsiniz. Minyatür çam ağacı yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • çam kozalağı.
  • yapıştırıcı.
  • karton.
  • makas.

 

 

Kartonu veya mukavvayı rulo haline getirdikten sonra yapıştırın. Ardından çam kozalaklarının yapraklarını ayırarak rulonun üzerine boşluk bırakmayacak şekilde yapıştırmanız gerekiyor. Ardından çalışmayı kolay bir şekilde tamamlayabilir ve evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu tür minyatür çalışmalar yaparak satabilir ve evinize ek gelir elde edecek satacak ürüne sahip olmuş olursunuz. Evde çam kozalağından minyatür ağaç yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

cam-kozalagindan-minyatur-cam-agaci-yapmak

Kartondan rulo yaptıktan sonra çam kozalağının yapraklarını yapıştırarak bu çalışmayı kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Bu tür minyatür çalışmaları bu yazımın hemen sonunda da bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/39919304

 

 

Daha önce paylaştığımız Küçük Odun Parçalarından Sarkaç Süs Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir