ÇAM KOZALAĞINDAN OYUNCAK YAPMAK

 

 

0

 

Çam kozalağından oyuncak yapmak isteyenler olur diye paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde evde deneyebilirsiniz. Yapacağınız iş çok kolay. Çam kozalaklarını bir araya getirip, daha sonra sprey boya veya kendi boyalarınızla çam kozalağını boyamak.

Daha sonra onları isterseniz sarkaç süs olarak da evinizde kullanabilirsiniz. Çam kozalakları her zaman süsleme çalışmaları veya oyuncak yapmak için kullanılmıştır. Bu güzel çalışma da çam kozalağından nasıl oyuncak yapılır göreceksiniz.

 

 

Çocuklarınıza oyuncak çam kozalak süs veya eğlenecekleri araçlar yapmış olacaksınız. Çam kozalağından oyuncak canavar yaparak çocuk odasında süs olarak veya oyuncak olarak da kullanabilirsiniz. Önerim ip bağlayıp sarkaç süs şeklinde de çocuk odasını güzelleştirmede kullanmanız yönünde olacak. Kolay gelsin.

source : pinterest

cam-kozalagindan-oyuncak-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız TÜL KUMAŞTAN GÜL YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir