ÇAM KOZALAĞINDAN OYUNCAK YAPMAK


Çam kozalağından oyuncak yapmak isteyenler olur diye paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde evde deneyebilirsiniz. Yapacağınız iş çok kolay. Çam kozalaklarını bir araya getirip, daha sonra sprey boya veya kendi boyalarınızla çam kozalağını boyamak.

Daha sonra onları isterseniz sarkaç süs olarak da evinizde kullanabilirsiniz. Çam kozalakları her zaman süsleme çalışmaları veya oyuncak yapmak için kullanılmıştır. Bu güzel çalışma da çam kozalağından nasıl oyuncak yapılır göreceksiniz.

Çocuklarınıza oyuncak çam kozalak süs veya eğlenecekleri araçlar yapmış olacaksınız. Çam kozalağından oyuncak canavar yaparak çocuk odasında süs olarak veya oyuncak olarak da kullanabilirsiniz. Önerim ip bağlayıp sarkaç süs şeklinde de çocuk odasını güzelleştirmede kullanmanız yönünde olacak. Kolay gelsin.

source : pinterest

cam-kozalagindan-oyuncak-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*