CAM ŞİŞEDEN DEKORATİF VAZO YAPMAK

 

 

0

 

Cam şişeden dekoratif vazo yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışma da birkaç farklı boyutta cam şişe kullanılmış. Kısa sürede sizde evinizde yapıp farklı renklerde yaptığınız dekoratif cam şişe vazoları evinizde süs amaçlı veya çiçek koyma amaçlı kullanabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yaparak evinizi güzelleştirmenin yanında hediye olarak da sevdiklerinize verebilirsiniz. Kolay cam şişe boyama tekniklerini bilmiyorsanız, sitemizdeki diğer çalışmaları inceleyerek kısa sürede öğrenebilirsiniz.

 

 

Anlatımlı şişe boyama teknikleri sayesinde sizde evde kolay bir şekilde cam şişe süsleme sanatını öğrenebilirsiniz. Kolayca şişeleri boyayıp vazo haline getirebilirsiniz. Dilerseniz dekoratif süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

cam-siseden-dekoratif-vazo-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız BOL TİŞÖRT DEĞERLENDİRME başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir