CAM ŞİŞEDEN DEKORATİF VAZO YAPMAK

1x1.trans

Cam şişeden dekoratif vazo yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışma da birkaç farklı boyutta cam şişe kullanılmış. Kısa sürede sizde evinizde yapıp farklı renklerde yaptığınız dekoratif cam şişe vazoları evinizde süs amaçlı veya çiçek koyma amaçlı kullanabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yaparak evinizi güzelleştirmenin yanında hediye olarak da sevdiklerinize verebilirsiniz. Kolay cam şişe boyama tekniklerini bilmiyorsanız, sitemizdeki diğer çalışmaları inceleyerek kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Anlatımlı şişe boyama teknikleri sayesinde sizde evde kolay bir şekilde cam şişe süsleme sanatını öğrenebilirsiniz. Kolayca şişeleri boyayıp vazo haline getirebilirsiniz. Dilerseniz dekoratif süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.


source : pinterest

cam-siseden-dekoratif-vazo-yapmak

BOL TİŞÖRT DEĞERLENDİRME başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*