Cam Şişeden Minyatür Mantar Ev Yapmak

 

 

0

 

Cam şişeden şirinler evi yapmak içinde bu güzel paylaştığım resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Yapımı hiçte zor olmayan bu güzel çalışma sayesinde sizde cam şişeden mantar ev yapmayı öğreneceksiniz.

Malzemeler oldukça basit olduğu için gerekenleri şöyle sıralayabiliriz. Cam şişe, yağlı boya, yapıştırıcı, yeşil mukavva yeterli olacaktır. Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve cam kavanozdan minyatür mantar ev yapmak için kendi fikirlerinizi de çalışmaya ekleyebilirsiniz.

Evde kolay minyatür şirin evi yapmak için daha önce sanırım benzer çalışmalar paylaşmıştım. O çalışmalar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde cam kavanozdan minyatür mantar ev yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

cam-siseden-minyatur-mantar-ev-yapmak

source : http://m.duitang.com/people/mblog/67091594/detail/

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Fazla Kumaş Parçalarından Elbiseye Süs Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir