Cam Şişeden Minyatür Mantar Ev Yapmak

cam-siseden-minyatur-mantar-ev-yapmak-440x415

Cam şişeden şirinler evi yapmak içinde bu güzel paylaştığım resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Yapımı hiçte zor olmayan bu güzel çalışma sayesinde sizde cam şişeden mantar ev yapmayı öğreneceksiniz.

Malzemeler oldukça basit olduğu için gerekenleri şöyle sıralayabiliriz. Cam şişe, yağlı boya, yapıştırıcı, yeşil mukavva yeterli olacaktır. Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve cam kavanozdan minyatür mantar ev yapmak için kendi fikirlerinizi de çalışmaya ekleyebilirsiniz.

Evde kolay minyatür şirin evi yapmak için daha önce sanırım benzer çalışmalar paylaşmıştım. O çalışmalar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde cam kavanozdan minyatür mantar ev yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

cam-siseden-minyatur-mantar-ev-yapmak

source : http://m.duitang.com/people/mblog/67091594/detail/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*