ÇAMAŞIR SEPETİNİ HASIR İPLE SÜSLEMEK

 

 

0

 

Çamaşır sepetini hasır iple süslemek isteyenler olur diye paylaştığım bu güzel çalışmayı ben çok beğendim. Anlatımlı olan çalışma da saman ip kullanılmış. Sizde hasır ip kullanarak bu güzel çalışmayı kendi çamaşır sepetiniz üzerinde deneyebilirsiniz.

Kullanmadığınız plastik sepeti hasır iple süsleyerek vazo veya lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Bu tür değerlendirme ve güzel çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Hatta hemen bu yazımızın altında benzerlerini bulabilirsiniz.

Çamaşır sepeti süsleme ile yapılan birçok dekoratif süs çalışmalarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Anlatımlı sepet süsleme veya saman iple yapılan vazo çalışmalarını sitemizde bolca bulabilir ve nasıl yapıldıklarını kısa sürede öğrenebilirsiniz. Yapıp satabilir ve mükemmel paralar kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

camasir-sepetini-hasir-iple-suslemek

 

 

Daha önce paylaştığımız KARTONDAN DOKUMA TEZGAHINDA NİHALE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir