Çatalla İpten Ponpon Bulut Yapmak

 

 

0

 

Evde çatalla yün ipten ponpon yapmak isteyenler için daha önce çeşitli anlatımları resimli ve videolu bir şekilde paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere yine çataldan yapılan güzel bir ponpon çalışmasını resimli anlatım olarak paylaştım. Çatalla ipten ponpon bulut yapmak için resimli anlatımda ki adımları uygulayarak sizde süs ponpon bulut çalışmaları yapabilirsiniz. Yün ipten ponpon sarkaç süs yapmak için bu güzel çalışmayı çatal yardımı ile sizde kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Resimli anlatımda cama kış için bulut amaçlı kullanılmak üzere ipten ponpon çalışması yapılmış. Siz daha değişik sarkaç süs çalışmalarında kullanabilirsiniz.

Çataldan ponpon yapmak için sitemizde daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Yün ipten ponpon yaparak evinizde çeşitli süsleme çalışmalarında eğlenerek kullanabilirsiniz. Kolay ponpon yapmak isteyenler için daha önce de çatalla yapılan ponpon çalışmalarına sitemizde ki kendin yap bölümünden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri yün ipten çatalla ponpon bulut yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

catalla-ipten-ponpon-bulut-yapmak

Çatalla ponpon bulut yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel sarkaç süs çalışmasını evinizin camlarına yapabilirsiniz. Kolay ponpon yapmak için de bu güzel çalışmadan yararlanabilir ve istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Fakat genel olarak beyaz yün ip kullanılan bu çalışmada gerçekten küçük ponpon süsler ortaya çıkmaktadır. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40167134

 

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Okula Giden Kız Çocuğu Saç Modeli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir