Cevizden Yapılan Aksesuarlar

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere cevizden yapılan aksesuarları paylaştım. Gerçekten ceviz kabuğundan yapılanları görünce çok şaşıracaksınız. Evde ceviz kabuklarını kullanarak harika süs çalışmaları yapabilirsiniz. Evde ceviz kabuklarından aksesuarlar yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Altta paylaştığım çalışmada değişik çalışmalar yapılmış. Ceviz kabuğundan baykuş yapmak isteyenler içinde örnek resim yer alıyor. Yine son karede cevizden yaşlı insan süsü de oldukça başarılı gözüküyor. Sitemizde ceviz kabuğundan yapılan çalışmaları dekorasyon ve kendin yap bölümlerinde bulabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları sürekli olarak paylaşıyorum. Sizde ceviz kabuklarını atmayın ve bu tür güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Bu yazımın hemen sonunda karşınıza ceviz kabuklarından yapılan çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri ceviz kabuklarından yapılan örnek çalışmalarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

cevizden-yapilan-aksesuarlar

Evde ceviz kabuklarından çeşitli süslemeler yapabilirsiniz. Tükettiğiniz ceviz kabuklarını düzgün şekilde kırdıktan sonra onları süsleyebilir ve çeşitli süs çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Evinizi süslemede de kullanabilirsiniz. Ceviz kabuklarından baykuş yapabilir ve mıknatıs ile magnete de dönüştürebilirsiniz.

Bu tür minyatür çalışmalar yapıp turistik yerlerde kolaylıkla da satabilirsiniz. Evde minyatür projeler yapmak isterseniz sitemizdeki minyatür projeler bölümüne de bakabilirsiniz. Kendinize yeni hobiler edinebilir ve evde ceviz kabuğundan süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Tükettiğiniz ceviz kabuklarını düzgünce kırarak sizde muhteşem şeyler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Kağıttan Çiçek Yapımı Resimli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir