En Güzel Çeyizlik El işleri Şiş Oyası Örnekleri

En Güzel Çeyizlik El işleri Şiş Oyası Örnekleri

Çeyizlik payaşımlarıma kaldığım yerden devam ediyorum. En son sizlere çeyizlik en güzel yatak örtüsü modellerini paylaşmıştım. 2016 yılına damgasını vuracak en güzel yatak odası modellerini paylaştıktan sonra sizlere bu yazımda ise yine çeyizlik paylaşımları üzerine güzel bir çalışma paylaşacağım. Özellikle yeni evlenecek çiftler için önemli olan bu yazımda paylaşacağım çalışma ise ; en güzel çeyizlik el işleri şiş oyası örnekleri…

 
 

20 adet çeyizlik el işleri şiş oyası örneklerini bu başlıkta sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Sitemizde tığ işi çalışmalara, yazma oyalarına ve birçok el işi örneklerine kolayca ulaşabilirsiniz. Her gün sizlere farklı el işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Yine örgü işleri ile ilgileniyorsanız, sitemizde birçok farklı örgü modeli, örgü videoları, örgü dersleri de bulunmaktadır.

En güzel çeyizlik paylaşımları sitemizde her gün paylaşmaya devam ediyorum. Umarım beğenirsiniz. En güzel çeyizlik el işleri modellerini ve şiş oyası örneklerini bu başlıkta sizin için topladım. 20 adet en güzel çeyizlik el işleri örneklerini paylaşacağım bu başlıktaki çalışma ise şöyle ;

dowry – medgift – dot

 

Evde Kolay Krapon Kağıdından Gül Yapılışı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. grapon kağıdından gül yapılışı, grapon kağıdından gül yapımı ve gül krapon kağıdı ile hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir