ÇİÇEK BONCUKLU BİLEZİK YAPMAK

 

 

0

 

Çiçek boncuklu bilezik yapmak için paylaştığım bu güzel ve kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu tür takı çalışmaları yapmak istediğinizde örnek çalışmalar ve daha önceden yapılmış takı örnekleri işinize yarar. Sitemizde de bu tür takı örnekleri ve takı yapımı çalışmalarına fazlaca ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı bileklik veya takı yapmak için paylaştığım çalışmaları beğeneceksiniz. Çünkü gerçekten güzeller. Hem yapımını paylaştığımız takıları kısa sürede nasıl yapıldıklarını öğreneceksiniz. Hem de sizde kendinize veya sevdiklerinize bu tür el yapımı takılar yapabileceksiniz.

Hatta turistik yerlerde yaşıyorsanız, sizde çok güzel el yapımı takı çalışmaları ile üretip satarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Evde kolay yapılan el yapımı takı veya bileklik çalışmaları ile birlikte birçok takı tasarım çalışmasını buldukça sizlere anlatımlı çalışmaları ile birlikte paylaşmaya devam edeceğim.

 

 

Çiçekli boncuklu bileklik yapmak için daha önce de çoğu kez anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım. Onları da hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Takı tasarım bölümünde de birbirinden güzel takı çalışmalarının anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

cicek-boncuklu-bilezik-yapmak

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN KAKTÜS AĞACI YASTIK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir