ÇİÇEK DESEN BASKILI KİL TABAK YAPMAK

 

 

0

 

Çiçek desen baskılı kil tabak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Kil alçıdan yapılan tabak çalışmaları veya kase yapmak için yapılan çalışmalarda desen her zaman önemli olmuştur.

Fakat düz alçı tabak yapmak yerine desenli yapmak hem biraz zahmet istiyor. Hem de biraz fazladan çalışma getiriyor. Bu yazımda paylaştığım çalışma size hem örnek olacak.

Hem de bu tür çalışmalar yapıyorsanız, fikir oluşturmuş olacak. Resimli anlatım olması sayesinde aşamaları takip edebilir ve sizde çiçek desenli kil tabak yapabilir ve ister süs isterseniz de satış amaçlı bir ürün oluşturmuş olursunuz.

Benzer alçı çalışmalarını sitemizde bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz. Zaten benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Çiçek desenli tabak yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

cicek-baskili-kil-tabak-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir