Çiçek Örnekli Şal Örme Resimli ve Videolu Anlatımı

 

 

0

 

Bu yazımızda siz güzel hanımlara boyun örgü fuları, şal, boyun atkısı gibi kullanacağınız şahane bir örneğin tığla örme videosunu paylaşacağız. Paylaşacağım çalışma çiçek örnekli şal örme ile ilgili anlatımlı videolardan oluşmaktadır. Bu sayede sizde evde bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığını kısa sürede öğrenebilir ve kendinize yada sevdiklerinize bu çiçek örnekli şal modelinden yapabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu modelin farklı çalışmalarını yine sitemizde yer alan şal modelleri kategorisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmaları ilerleyen günlerde yine sizlere paylaşmaya da devam edeceğim. Şal örnekleri ile ilgili de diğer videolarımızı ilerleyen zamanlarda sitemize ekleyeceğiz.

Çiçek Örnekli Şal Örgüleri

Zarif bir şekilde tığ işi ile örnekleri sizler için araştırdık ve aşağıda resimler halinde paylaştık. Hemen sonrasında ise yapılış videosu var. Çiçek motifli şal örneği olarak altta resimlerin dışında paylaştığımız öğretici videoları izleyin. Çünkü ben izleyerek bayağı bir aşama kayıt ettim.

Örgüleri video olarak izlediğinizde daha iyi kavrayabiliyorsunuz. Tekrar başa alarak çiçekli şal örgüsünün nasıl yapıldığını tecrübe etmiş oluyorsunuz. Yazılarımızda bazen videoları fazlaca paylaşmaya çalışıyoruz. Çünkü bu sayede farklı olan bir anlatımda gördüğünüz bir nokta size yön verebiliyor.

 

 

evde-kolay-cicek-ornekli-sal-yapimi

evde-kolay-cicek-ornekli-sal-yapimi

evde-kolay-cicek-ornekli-sal-yapimi2 evde-kolay-cicek-ornekli-sal-yapimi3

 

Sizinde böyle güzel çalışmalarınız varsa bize https://www.facebook.com/makalepark sayfasından gönderebilirsiniz. Gönderilerinizi dilerseniz sitemiz üzerinden satışa da sunabilirsiniz. Yaptıklarınızı merak ediyoruz. Bize ulaşmayı unutmayın.

châle fleuri – flowered shawl – geblümten Schal

 

 

Daha önce paylaştığımız Şiş İle Örülen Çocuk Bolero Modeli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir