Çiçek Saksısından Tandır Fırını Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Çiçek Saksısından Tandır Fırını Yapımı – Resimli Anlatım

Değişik fikirler ve farklı projeleri sizlerin önüne getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda sizlere lezzetli tandırlar yapabileceğiniz ve bu lezzeti kendi evinizde kendi tandır fırınınızda yapabilmenizi sağlayan güzel bir çalışma paylaşacağım. Resimli anlatımını paylaşacağım çiçek saksısından tandır fırını yapımı ile ilgili çalışmayı bahçesi müsait olan kişiler yapabilir.

Gerçekten zekice bir çalışma ve yapılabilir. Sizde bu tür saksılara sahipseniz hiç düşünmeden bu çalışmayı yapmalısınız. Çiçek saksısını tandır fırınına çeviren projeyi kim bulduysa gerçekten akıllıca bir proje olmuş. Benzer çalışmaları yine ilerleyen zamanda sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Resimli anlatımından yararlanarak sizde bu güzel ve muazzam çalışmayı pratik bir şekilde evinizin bahçesine veya balkonunuzda dahi yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

 

source : http://www.goodshomedesign.com/how-to-make-a-diy-tandoor-oven-with-flower-pots/3/

einfache Tandoor-Ofen – simple tandoor oven – tandoor simples

 

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Hayvan Motifli Örgü Çanta Modelleri 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir