Çiçek Saksısından Tandır Fırını Yapımı – Resimli Anlatım

evde-cicek-saksisindan-tandir-firini-yapimi

Çiçek Saksısından Tandır Fırını Yapımı – Resimli Anlatım

Değişik fikirler ve farklı projeleri sizlerin önüne getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda sizlere lezzetli tandırlar yapabileceğiniz ve bu lezzeti kendi evinizde kendi tandır fırınınızda yapabilmenizi sağlayan güzel bir çalışma paylaşacağım. Resimli anlatımını paylaşacağım çiçek saksısından tandır fırını yapımı ile ilgili çalışmayı bahçesi müsait olan kişiler yapabilir.

Gerçekten zekice bir çalışma ve yapılabilir. Sizde bu tür saksılara sahipseniz hiç düşünmeden bu çalışmayı yapmalısınız. Çiçek saksısını tandır fırınına çeviren projeyi kim bulduysa gerçekten akıllıca bir proje olmuş. Benzer çalışmaları yine ilerleyen zamanda sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Resimli anlatımından yararlanarak sizde bu güzel ve muazzam çalışmayı pratik bir şekilde evinizin bahçesine veya balkonunuzda dahi yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

source : http://www.goodshomedesign.com/how-to-make-a-diy-tandoor-oven-with-flower-pots/3/

einfache Tandoor-Ofen – simple tandoor oven – tandoor simples

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*